27°
13°
poniedziałek
28°
13°
wtorek
fot. Oświęcim 112
W budynek mieszkalny na 3 Maja w Świerklańcu uderzył piorun!
11 maja 2018 r. | 19:31
0

Podczas dzisiejszej burzy doszło do tragicznie wyglądającego zdarzenia. W Świerklańcu piorun uderzył w komin budynku mieszkalnego. Dyżurny PSP przyjął zgłoszenie o pożarze dachu. Na szczęście, nie doszło do wybuchu pożaru, nikt nie został poszkodowany, budynek również nie został naruszony. Skończyło się na strachu.

Zdarzenie to miało miejsce na ul. 3 Maja w Świerklańcu.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).