bezchmurnie
13°
piątek
UM Świerklaniec
W Nowym Chechle również bez zmian. Anna Gruca wybrana na kolejna kadencję
17 stycznia 2019 r. | 19:37
0

Na wczorajszym Zebraniu Wiejskim mieszkańcy Nowego Chechła zdecydowali, że sołtysem na kolejną kadencję pozostanie Anna Gruca, która nie miała kontrkandydatów.

Do rady sołeckiej zostali wybrani: Anna Mlonek, Marta Sowińska, Bogdan Coder i Jakub Gatys.

źródło/foto: UG ŚwierklaniecDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).