bezchmurnie
13°
piątek
W poniedziałek sesja
26 stycznia 2019 r. | 18:23
0

W poniedziałek 28 stycznia odbędzie się III sesja Rady Gminy Świerklaniec. 

Od nowej kadencji wszyscy samorządowcy są zobligowani do transmitowania na żywo w internecie przebiegu obrad. Obrady z gminy Świerklaniec można oglądać na urzędowym kanale YouTube. Niestety jakość dźwięku jest fatalna i nie da się tego słuchać. Niektórzy twierdzą, że jest to celowe zagranie świerklanieckich urzędników, aby transmisję oglądało jak najmniej osób. 

Wideo  z grudniowej sesji i plan obrad poniżej.

ŁUKASZ DUDEKDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).