bezchmurnie
Wielka awaria informatyczna. Starostwo i Urząd Miejski sparaliżowane
12 czerwca 2018 r. | 12:39

Dzisiaj w całej Polsce doszło do wielkiej awarii systemów informatycznych w urzędach. Ministerstwo cyfryzacji informuje, że dziś od godzin porannych niedostępne są serwisy Obywatel.gov.pl, Pz.gov.pl, Cepik.gov.pl, Epuap.gov.pl. Niedostępne są także systemy SRP, CEPiK oraz ePUAP.

Dzisiaj nie załatwicie takich spraw jak: wyrobienie dowodu osobiste, paszportu, prawo jazdy. Nie działa również  Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców.

Poniżej zdjęcia ze Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach.

ŁUKASZ DUDEK