27°
13°
poniedziałek
28°
13°
wtorek
Fot. pixabay
Wigilia dla osób samotnych
04 grudnia 2017 r. | 19:48
0

Wójt Gminy Świerklaniec serdecznie zaprasza na Wigilię organizowaną dla osób samotnych, która odbędzie się w dniu 22 grudnia 2017 r. o godzinie 12.00 w Dworku pod Akacją w Nowym Chechle.

Zapisów na Wigilię można dokonywać w sekretariacie Urzędu Gminy Świerklaniec pod nr tel. (32) 284-48-53 oraz u Sołtysów do dnia 19 grudnia 2017 r. Gmina zapewnia bezpłatny transport w dniu spotkania. /UG Świerklaniec/Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).