25°
środa
16°
czwartek
/UG
Dzień Ziemi. Wspólne sprzątanie okolic Zalewu Nakło-Chechło
13 kwietnia 2018 r. | 13:39
0

21 kwietnia Urząd Gminy i Nadleśnictwo Świerklaniec zapraszają na wspólne sprzątanie okolic Zalewu Nakło-Chechło z okazji Dnia Ziemi. Zbiórka o godz. 9:00 na polu namiotowym.

Organizatorzy zapewniają akcesoria do sprzątania, a po sprzątaniu będzie zorganizowane ognisko wraz z poczęstunkiem.Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).