Fot. UG Świerklaniec
Wygrałem z Wójtem przed SKO!
04 kwietnia 2018 r. | 22:32
1

Wygrałem z Wójtem Markiem Cylem przed Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Katowicach. SKO uchyliło odmowę udzielenia mi informacji publicznej na temat  wysokości wynagrodzeń wypłaconych poszczególnym pracownikom Urzędu Gminy Świerklaniec za miesiąc listopad 2017 roku z podaniem imienia i nazwiska oraz zajmowanego stanowiska.

Jeżeli Wójt nie zaskarży decyzji SKO do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Gliwicach, to będzie musiał mi w ustawowym czasie udostępnić w/w informacje.

Panie Wójcie, czekam na odpowiedź.

ŁUKASZ DUDEK

 Jedna odpowiedź na “Wygrałem z Wójtem przed SKO!”

  1. Swierkol pisze:

    Dlaczego ukrywa informacje?

    8
    0

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).