Fot. UG Świerklaniec
Wygrałem z Wójtem przed SKO!
04 kwietnia 2018 r. | 22:32

Wygrałem z Wójtem Markiem Cylem przed Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Katowicach. SKO uchyliło odmowę udzielenia mi informacji publicznej na temat  wysokości wynagrodzeń wypłaconych poszczególnym pracownikom Urzędu Gminy Świerklaniec za miesiąc listopad 2017 roku z podaniem imienia i nazwiska oraz zajmowanego stanowiska.

Jeżeli Wójt nie zaskarży decyzji SKO do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Gliwicach, to będzie musiał mi w ustawowym czasie udostępnić w/w informacje.

Panie Wójcie, czekam na odpowiedź.

ŁUKASZ DUDEK

Jedna odpowiedź na “Wygrałem z Wójtem przed SKO!”

1. Swierkol napisał(a):

Dlaczego ukrywa informacje?