deszcz
13°
11°
czwartek
bhpvota
Wywieście flagi na Dzień Flagi RP
01 maja 2019 r. | 13:02
0

W związku z obchodami Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, apelujemy do wszystkich Mieszkańców o wywieszenie 2 maja polskiej flagi.

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej to polskie święto wprowadzone na mocy ustawy z 20 lutego 2004, obchodzone między świętami państwowymi: 1 maja (zwanym Świętem Pracy) i 3 maja (Świętem Narodowym 3 Maja).Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).