deszcz
13°
11°
czwartek
Fot. Policja
Wzmożone kontrole drogowe na drogach Powiatu Tarnogórskiego
08 stycznia 2018 r. | 14:08
0

Od godziny 6.00 na terenie powiatu tarnogórskiego trwają wzmożone działania „Alkohol i narkotyki”.

Policjanci z tarnogórskiej drogówki prowadzą wzmożone kontrole, mające na celu uniemożliwienie dalszej jazdy kierowcom pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Dodatkowo podczas wzmożonych działań mundurowi sprawdzają stan techniczny pojazdów oraz sposób przewożenia najmłodszych pasażerów.

Działania policjantów ukierunkowane są na przeprowadzenie kontroli maksymalnej ilości kierowców i zatrzymanie tych, którzy kierują pojazdem pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Akcja ma na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a zwłaszcza zmniejszenie liczby wypadków drogowych, w tym spowodowanych przez kierujących znajdujących się pod wpływem alkoholu. Policjanci z drogówki wykorzystują w działaniach cały dostępny sprzęt służący do ujawniania zabronionych substancji w organizmach kierowców. Akcja zakończy się jutro o godzinie 6.00./KPP Tarnowskie Góry/Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).