bezchmurnie
13°
piątek
Zarabiam więcej, jestem prezesem PKM Świerklaniec
30 maja 2018 r. | 14:28
0

Wiceprezesem PKM Świerklaniec jest Stanisław Paks, który w 2016 roku otrzymał ponad 316 tys. zł wynagrodzenia za pracę w zajezdni autobusowej.  Wiele osób zadaje sobie pytanie, jeśli wiceprezes otrzymuje tak ogromne wynagrodzenie, to ile zarabia prezes Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej? 

Odpowiedź na to pytanie dał nam dzisiaj prezes PKM Świerklaniec Grzegorz Wystemp, który stwierdził, że jego wynagrodzenie znacznie przekracza 316 tys. zł. Warto przy tym pamiętać, że kierowcy autobusów z wieloletnim stażem w PKM Świerklaniec zarabiają nieco ponad 2 tys. zł. 

Poniżej fragment rozmowy.

ŁUKASZ DUDEK

Prezes PKM Świerklaniec

Pamiętacie głośne artykuły na temat wiceprezesa małej zajezdi autobusowej, który zarabia ponad 300 tys. zł? Dzisiaj zapytaliśmy prezesa PKM Świerklaniec o zarobki.. 💰💰💰cdn.

Gepostet von Tarnowskie Góry - serwis informacyjny am Mittwoch, 30. Mai 2018Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).