mgła
poniedziałek
Fot. Policja
Zatrzymany bez uprawnień
09 listopada 2017 r. | 13:35
0

Policjanci zatrzymali 28-latka, który kierował samocghód pomimo aktualnego sądowego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Wczoraj w Nowym Chechle, policjanci zatrzymali do rutynowej kontroli drogowej kierowcę forda. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach danych personalnych mężczyzny okazało się, że 28-letni mieszkaniec powiatu tarnogórskiego posiada aktualny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, który wydał tarnogórski sąd. Oprócz tego mundurowi ustalili, że 28-latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, a samochód, którym poruszał się sprawca nie był ubezpieczony. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu do 3 lat więzienia./KPP Tarnowskie Góry/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *