deszcz
13°
11°
czwartek
/UG Żory
Zawyją syreny. Wojewódzki test syren alarmowych
25 listopada 2017 r. | 20:08
0

28 listopada odbędzie się wojewódzki trening systemu alarmowania i ostrzegania. Podczas treningu w godz. 9:00-13:00 na terenie Gminy Świerklaniec mogą zostać uruchomione syreny alarmowe wykorzystywane do ostrzegania i alarmowania ludności.

W ramach treningu emitowany będzie sygnał ciągły trwający trzy minuty – oznaczający odwołanie alarmu.Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).