25°
środa
16°
czwartek
Fot. OSP Florian Strzybnica
Zerwane opierzenie dachu w Gminnym Ośrodku Kultury
30 października 2017 r. | 21:24
0

W niedzielę silny, porywisty wiatr uszkodził opierzenie dachu Gminnego Ośrodka Kultury w Nakle Śląskim.

W sobotę i niedzielę przez Polskę przeszedł orkan Grzegorz. W ciągu dwóch dni w cały powiecie tarnogórskim strażacy interweniowali 76 razy.  Najwięcej pracy Straż Pożarna miała przy usuwaniu połamanych drzew.

Fot. OSP Florian Strzybnica, OSP OrzechDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).