Zima nie jest zła – rusz powietrzem z BuggyGym
16 stycznia 2018 r. | 12:48
0

Wójt Gminy Świerklaniec Marek Cyl oraz Stowarzyszenie BuggGym reprezentowane przez Monikę Waligórę - Wylężek zapraszają na wydarzenie plenerowe "Zima nie jest zła", które odbędzie się 20 stycznia w Parku w Świerklańcu.

W czasie wydarzenia będzie poruszany ważny temat jakości powietrza, w ramach projektu "Rusz powietrzem z BuggyGym".

10.00 - rejestracja (Pałac Kawalera)
10.15 - 11.00 - trening BuggyGym w plenerze
11.00 - 11.40 - wykład na temat smogu
11.40 - 11.55 - wykład Ewy Łukasik ze Szkoły Narodzin ""Mama Tata Ja"
12.00 - zakończenie.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy poprzez Facebook (TrenerkaMam) lub poprzez SMS. Więcej informacji: 501-800-146 - Monika

/UG ŚwierklaniecDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).