bezchmurnie
środa
UG Świerklaniec
Złota Gracja Biznesu dla Adama Śpiewaka
02 marca 2019 r. | 14:36
0

26 lutego w Operze Śląskiej w Bytomiu na Gali Izby Przemysłowo-Handlowej w Tarnowskich Górach, wójt Marek Cyl nagrodził „Złotą Gracją Biznesu Gminy Świerklaniec” przedsiębiorcę, który poprzez swoją działalność, zdobytą markę i poziom świadczonych usług, przyczynia się do rozwoju gminy oraz jej promocji daleko poza granicami naszego kraju.

Laureatem „Złotej Gracji” w 2019 roku jest Adam Śpiewak, właściciel Galerii-Malarstwa.pl ze Świerklańca.

Firma działa od 2003 roku na rynku polskim oraz na rynkach zagranicznych, zajmując się malowaniem obrazów. Wszystkie obrazy malowane są ręcznie i wykonywane na profesjonalnym włoskim płótnie artystycznym, farbami akrylowymi. Każdy obraz malowany jest z zachowaniem najwyższej jakości dzieła. Dbają o to artyści, którzy tworzą prace. To młodzi, wykształceni malarze, absolwenci renomowanych szkół plastycznych.

Firma świadczy swoje usługi poprzez sprzedaż internetową. Na stronie galeria-malarstwa.pl znajduje się wiele obrazów - o przeróżnych kształtach, kolorach, rozmiarach i różnej ilości elementów. Dzięki temu każdy może udekorować swoje najbliższe otoczenie lub obdarować kogoś obrazem. Dzięki narzędziu jakim jest Internet, Galeria Malarstwa ze Świerklańca nie zna żadnych granic. Obrazy są sprzedawane w różne miejsca Polski i za granicę. Oferta firmy skierowana jest do wymagających i wrażliwych na piękno klientów na całym świecie.

- W imieniu swoim oraz wszystkich pracowników firmy galeria-malasrtwa.pl serdeczne dziękuję wójtowi gminy Świerklaniec oraz Izbie Przemysłowo-Handlowej w Tarnowskich Górach za przyznanie nagrody "Złota Gracja Biznesu". Miło nam, że nasza działalność artystyczna została przez Państwa uhonorowana i mamy nadzieję , że przyczyni się ona do promocji gminy Świerklaniec na terenie Polski i Europy – powiedział Adam Śpiewak.

źródło/foto: UG ŚwierklaniecDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *