bezchmurnie
19°
17°
czwartek
Fot. KPP Tarnowskie Góry
Zmiana organizacji ruchu przy cmentarzu w Nakle Śląskim – akcja „Znicz 2017”.
27 października 2017 r. | 09:24
0

W związku z dniem Wszystkich Świętych od wtorku 31 października, w niektórych miejscach powiatu tarnogórskiego, w rejonie cmentarzy zostaną wprowadzone czasowe zmiany organizacji ruchu.

  • Nakle Śląskim przy ulicy Lipowej i Cmentarnej w dniach od 30 października do 3 listopada wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy.
  • Radzionkowie w dniach 31 października do 1 listopada (do godziny 21:00) ulice Orzechowska i Jaśminowa częściowo zostaną wyłączone z ruchu samochodów. Odbywał się będzie tylko ruch pieszych,
  • Tarnowskich Górach w dniach od 31 października do 2 listopada przy ul. Gliwickiej od skrzyżowania z ul. Łomnickiego do ronda przy ul. Wyszyńskiego, zostanie umieszczony dodatkowo znak "zakaz zatrzymywania się",
  • Tarnowskich Górach w dniach od 31 października do dnia 2 listopada, przy ul. Wyszyńskiego na odcinku od ulicy Krótkiej do skrzyżowania z Obwodnicą /DK 11/, zostanie umieszczony znak "zakaz zatrzymywania się",
  • Kaletach od 31 października do 2 listopada, zostanie wprowadzona zmiana w organizacji ruchu na ulicy Pokoju z ruchu dwukierunkowego na ruch jednokierunkowy od ulicy ks. Rogowskiego. W związku z powyższym na wlocie od ul. ks. Rogowskiego, w ul. Pokoju, zostanie ustawiony znak D-3 (droga jednokierunkowa) zaś od ul. Sobieskiego stanie znak B-2 (zakaz wjazdu). Zgodnie z tym ruch samochodów będzie odbywały się, od ul. ks. Rogowskiego - ul. Pokoju - z wyjazdem przez ul. Sobieskiego,

W zależności od potrzeb i natężenia ruchu, przy innych cmentarzach w powiecie tarnogórskim, ruchem mogą kierować policjanci. /KPP Tarnowskie Góry/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *