25°
środa
16°
czwartek
Fot. www.pkm-swierklaniec.pl
Zmiany w rozkładzie jazdy
09 lutego 2018 r. | 20:50
0

Międzygminny Związek Komunikacji Pasażerskiej w Tarnowskich Górach informuje o zmianie rozkładów jazdy linii 179 i 780 pod kątem dostosowania połączeń do planu zajęć szkolnych w Świerklańcu. Nowy rozkład jazdy będzie funkcjonował od 12 lutego 2018 r.

  • 179 – w którym ulega likwidacji postój odbywany na przystanku „Świerklaniec park” w dni robocze w kursie o godz. 14.13 z „Mierzęcic Kosmicznej”.
  • 780 – w którym obecny kurs o godz. 14.19 z Piekar Śląskich w dni robocze skierowany zostaje na trasę przebiegającą przez Nowe Chechło.

/UG ŚwierklaniecDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).