zachmurzenie umiarkowane
21°
17°
piątek
Kajakarz UKS Świerklaniec z “brązem” i “srebrem” na Mistrzostwach Polski!
05 sierpnia 2020 r. | 20:11
0

Wiktor Leszczyński reprezentujący Uczniowski Klub Sportowy Świerklaniec zdobył dwa medale podczas Mistrzostw Polski Juniorów w Kajakarstwie Klasycznym, które odbyły się w Poznaniu. Brąz zdobył na dystansie 500 m, a srebrno na 200 m w kajakarskiej "jedynce".

Reprezentant świerklanieckiego klubu 31 lipca br. wystartował w finale na 500 m w "jedynce" i z wynikiem 1:43.161 zajął trzecie miejsce stając na najniższym stopniu podium. 2 sierpnia startował w sprincie na 200 m również w "jedynce". Z wynikiem 37.903 uplasował się na drugiej pozycji, zdobywając tytuł wicemistrza Polski. Gratulujemy wspaniałych wyników!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *