zachmurzenie umiarkowane
21°
17°
piątek
Odnawialne źródła energii – dokumenty
15 maja 2023 r. | 07:01
0

22 maja od godziny 7:30 ruszy nabór deklaracji udziału w projekcie "Rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii na terenie Gminy Świerklaniec". Nabór potrwa do 2 czerwca 2023 r. do godziny 14:00. Poniżej znajdują się dokumenty wymagane w naborze.

Na stronie Biuletynu Informacji Publicznej został udostępniony Podręcznik dla Grantobiorcy dla projektu  grantowego „Rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii na terenie Gminy Świerklaniec”, w którym znajdują się dokumenty zgłoszeniowe wymagane w naborze.
Poniżej dokumenty do pobrania.

Ważne!
Nabór rozpoczyna się 22 maja o godz. 7:30 zarówno dla osób, które złożą deklarację w formie papierowej w Urzędzie Gminy Świerklaniec jak i w formie elektronicznej.

Materiały

Deklaracja udziału w projekcie
Zalacznik​_1​_Deklaracja​_udzialu​_w​_projekcie​_Świerklaniec.docx 0.04MB
Ankieta OZE
Zalacznik​_2​_Ankieta​_OZE​_ŚWIERKLANIEC.docx 0.03MB
Pełnomocnictwo
Zalacznik​_3​_Pełnomocnictwo.docx 0.02MB
Podręcznik dla Grantobiorcy
Podręcznik​_dla​_Grantobiorcy​_Świerklaniec.pdf 0.33MBDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *