zachmurzenie umiarkowane
21°
17°
piątek
Potrącenie pieszej w centrum miasta
01 grudnia 2022 r. | 06:55
0

Do kolejnego już w tym miesiącu potrącenia pieszego, doszło w środę wieczorem na ulicy Mickiewicza w Tarnowskich Górach.

Ranna w tym zdarzeniu, 17-latka z Piekar Śląskich, trafiła do szpitala. Sprawą zajmą się teraz policjanci, którzy wyjaśnią, jak doszło do tego wypadku. W dalszym ciągu apelujemy o rozwagę!

Sytuacja miała miejsce wczoraj w godzinach wieczornych na ulicy Mickiewicza w Tarnowskich Górach. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego tarnogórskiej komendy wstępnie ustalili, że 17-letnia mieszkanka Piekar Śląskich mogła nieprawidłowo przechodzić przez jezdnię.

Jak sama tłumaczyła mundurowym, wbiegła na jezdnię w miejscu niedozwolonym i wtedy doszło do kontaktu z fiatem, którym jechał 48-latek z Tarnowskich Gór. Młoda kobieta trafiła do szpitala. Mundurowi wyjaśnią teraz, jak dokładnie wyglądał przebieg całego zdarzenia i kto zachował się w sposób niewłaściwy.

KPP Tarnowskie GóryDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *