bezchmurnie
19°
15°
sobota
Zbiórka odpadów wielkogabarytowych
24 marca 2023 r. | 07:18
0

Od 20 marca (poniedziałek) spod posesji będą zabierane odpady wielkogabarytowe. W dniu odbioru odpady powinny być wystawione do godziny 6:00 rano. Poniżej harmonogram wywozu w poszczególnych sołectwach.

Uwaga! W dniu odbioru odpady powinny być wystawione przed posesję do godziny 6:00 rano.

Nakło Śląskie:

  • 20.03.2023 r. ulice: Główna, Powstańców, Parkowa, Morcinka, Sportowców, Brzozowa, Klonowa, Kwiatowa, Sosnowa, Krótka, Dzierżonia, Przyjaźni, Gościnna, Wąska, Obłoków, Górna, Szeroka Grzegorza, Leśna, Kamienna, Rogowa, Romantyczna, Skalista, Jutrzenka, Radosna, Różana, Frezji, Wapienna.
  • 21.03.2023 r. ulice: Strażacka, Stawowa, Wojciecha, Barbary, Szkolna, Kościuszki, 3go Maja, Harcerska, Gawędy, Dworcowa, Wolności, Mickiewicza, Styczyńskiego, Sienkiewicza, Tysiąclecia, Kopernika, Szopena, Wierzbowa, Wieczorka, Orzechowska, Ogrodowa, Łączna, Cicha.

Orzech:

  • 22.03.2023 r. całe sołectwo

Świerklaniec:

  • 23.03.2023 r. ulice: Tarnogórska, Radzionkowska, Damrota, Pod Wierzbą, Wiosenna, Parkowa, Bizja, Ostrożnica, Główna, Stawowa, Źródlana, Młyńska, Oświęcimska, Zacisze, Stabińskiego, Kościuszki, Kościelna, Plebiscytowa, Łączna.
  • 24.03.2023 r. ulice: Sąsiedzka, Rodzinna, Przyjaciół, Mazura, Zuchów, Harcerska, Przytulna, Domowa, Miarki, Błękitna, Gawędy, Widokowa, Piaskowa, Wiśniowa, Na Wzgórzu, Podgórna, Górna, Wspólna, Wolności, Rogowa,3go Maja, Krótka, Słoneczna, Poprzeczna, Gościnna, Bratków, Chabrowa, Kalinowa, Lawendowa, Polna, Romantyczna, Świerkowa, Sosnowa, Żeglarska, Księżycowa

Nowe Chechło:

  • 27.03.2023 r. całe sołectwo oraz należące do Nakła Śląskiego ulice: Szymborskiej, Jarzębinowa, Magnoliowa, Mrożka, Lasowicka numery 115 i 117 oraz Akacjowa, Dębowa, Kasztanowa w Świerklańcu.

W ramach zbiórki odbierane będą następujące odpady wielkogabarytowe: meble domowe: stoły, szafy, sofy, wersalki, fotele, dywany, wykładziny, materace, kołdry, poduszki, walizki, torby podróżne, ramy okienne bez szyb, meble ogrodowe, sprzęt sportowy: rowery, narty, sanki, sprzęt do ćwiczeń, wózki i chodziki dziecięce, zabawki dużych rozmiarów, duże odpady plastikowe: doniczki, skrzynki, wiaderka.

Uwaga! Ze zbiórki wyłączone są: odpady niebezpieczne i szkodliwe: farby, lakiery, kleje, oleje, smary, środki ochrony roślin itp. oraz opakowania po tych odpadach, odpady ogrodowe, odpady remontowe, lustra, części samochodowe, zderzaki, kołpaki, zużyte opony.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *